Naši čitatelia nekašlú na svojich blízkych :-)

28.2.2012

 

Mailová fotosúťaž s názvom „Nekašlite na svojho partnera“, ktorú sme v deň sv. Valentína usporiadali pre našich registrovaných čitateľov, už pozná svojich víťazov. Súťažnou úlohou bolo poslať fotografiu a pár slov o tom, ako ste strávili Valentína a čo ste počas neho urobili pre svoje zdravie.

Predstavujeme vám 10 najlepších fotografií podľa hlasovania kolektívu imunita.sk, ktorých autori získavajú 60-kusové balenie kapsúl Imunoglukan P4H. Keďže ale bol ten sviatok lásky, sklamaní nebudú ani ostatní súťažiaci. Každého z nich odmeníme cenou útechy – 10-dňovou kúrou Imunoglukanu. :-) Výhercov budeme kontaktovať e-mailom.

Ďakujeme za všetky úžasné fotografie a gratulujeme!

 

Víťazné fotografie:

 

Ja som deň Valentína strávil s mojou priateľkou a kamarátmi na svahoch vo Veľkej Rači. Bolo krásne počasie, množstvo snehu a poriadna zima, čo sú veľmi dobré predpoklady na vydarenú snowboardovačku, ktorú sme si patrične užili do sýta. Toto je náš recept na posilnenie svojej imunity spojený s krásnymi zážitkami :-)
Lukáš O.

 

My máme s manželom jeden druhého, takže láska nám nechýba, na Valentína sme si teda priali a dopriali predovšetkým zdravie - aj v podobe Imunoglukanu P4H.
Lenka K.

 

Na  poslednú  chvíľu  sa zapájame do Vašej súťaže, ale za to posielame hneď tri fotky v jednej :-) Prvú  vzorku Imunoglukanu som si objednala vďaka mojej kamarátke u Vás a odvtedy ho berieme celá rodina. Dcére som kúpila sirup. Naozaj vidím, že je účinný. Linda nebrala antibiotiká od septembra (a to  v minulosti bývala každý mesiac chorá), preto ho odporúčam všetkým známym.
Naďa G.

 

My sme Valentína prežili tak svojsky, ale zato radostne a darček sme si dali vzájomný! Boli sme na sone a dostali sme prvý obrázok nášho "valentínka/valentínky" :-) a to je ten najkrajší darček, aký sme si mohli priať. Zvyšok tohto komerčného sviatku sme strávili spolu všetci traja, striedavo pri chladničke a vo vyhriatej postieľke :-)
Ingrid M.

 

Na Valentína sme si vyšli s našimi synčekmi len na dvor, lebo vzduch bol v tie dni na Liptove skutočne čerstvý, poriadne mrazivý. Potešili sme sa so snehom, ktorého je  tu neúrekom. A nebyť našich malých pomocníkov,  so snehom by sme si ani neporadili.
Ivana Š.

 

Na Valentína som nekašlala na svojho manžela a urobila som mu raňajky do postele. Kiwi je pre zdravie obsahuje veľké množstvo vitamínu C, je tam aj džemík. V tento deň si treba dopriať trošku sladkého :-)
Silvia D.

 

Predĺžený víkend až do Valentína sme strávili spoločne s rodinou na čerstvom vzduchu pri pohybovej aktivite -  na lyžovačke, aby sme upevnili svoje zdravie a imunitu! Dúfame, že v prípade príchodu nejakej choroby, keď už nebudeme môcť dovolenkovať, ale pracovať a chodiť do škôlky nám pomôže Imunoglukan!
Jana D.

 

Valentína sme strávili pekne cela rodinka po kope a šli sme ho stráviť na kopec, kde sme sa do úmoru sánkovali. Čerstvý vzduch je to najlepšie čo sme si mohli dopriať.
Daniela Z.

 

Nakoľko nemám partnera, tak sme stavali doobeda s mojim vnúčikom snehuliaka. A tiež mu jeho maminka pravidelne dáva Imunoglukan pre deti v tekutej forme.
Věra Č.

 

Valentínske príbehy o zdraví a láske
Snažíme sa papať veľa vitamínov, spolu s detičkami, samozrejme aj na Valentína.
Alena H.

 

Autor: imunita.sk

<--Späť na Články
Atopický ekzém a leto
Veľké letné horúčavy, potenie, návšteva kúpalísk či striedanie pobytu na ostrom slnku a v klimatizovaných miestnostiach môžu mať veľmi nepríjemné následky na pokožku trpiacu atopickým ekzémom. Pacienti s týmto kožným ochorením by v lete mali viac ako inokedy dbať na opatrenia, ktoré pomôžu zabrániť alebo zmierniť zhoršenie jeho príznakov.
Viac informácií...
Zdravá pokožka aj po pobyte na slnku
V súčasnom období sa takmer dennodenne stretávame s pojmom zdravý životný štýl. Nárast civilizačných chorôb nás núti zamýšľať sa nad zdravím viac ako kedysi. Kladieme veľký dôraz na kúpu zdravých potravín plných vitamínov, radíme do svojho života pravidelný pohyb, odstraňujeme zlozvyky, ktoré ohrozujú naše zdravie, chodíme na preventívne prehliadky. Mnohí však pritom zabúdame na dôležitú súčasť zdravia. Na našu pokožku. V aktuálnom letnom období, kedy ju vystavujeme slnečnému žiareniu je starostlivosť o kožu viac ako potrebná.
Viac informácií...
Kedy začať cvičiť po užívaní antibiotík?
Antibiotiká sú látky, ktoré boli pôvodne získané ako prírodné produkty mikroorganizmov, ale teraz sú väčšinou pripravované chemickou syntézou alebo chemickou modifikáciou. Antibiotiká dokážu zničiť, prípadne spomaliť rast iných mikroorganizmov. Športovanie počas a po užívaní antibiotík má svoje jasné limity.
Viac informácií...