Výhercovia letnej súťaže

Leto nám tak rýchlo ubehlo. Obdobie dovoleniek a voňavých chutí, ktoré sa nám spája s letným leňošením, cestovaním a oddychom. Nezabudnuteľnú súčasť tvoria otvorenosť novým skúsenostiam, chutiam, či rôznym aktivitám. Rôznorodosť láka, pestrosť je podmanivá. Kto by odolal? Ale čo v prípade ak letnú idylku narušia črevné ťažkosti, či slniečkom spálená koža. V cestovnej lekárničke by vám nemali chýbať Imunoglukan P4H® krém na slniečkom spálenú kožu, či suché dermatózy. A aby gurmánske chute nezatienili črevné ťažkosti, pomôže Imunoglukan SynBIO, potencované synbiotiku.

Tu sú výherné fotky tých, ktorých cestovná lekárnička bola správne vybavená

 

<--Späť na Články
Atopický ekzém a leto
Veľké letné horúčavy, potenie, návšteva kúpalísk či striedanie pobytu na ostrom slnku a v klimatizovaných miestnostiach môžu mať veľmi nepríjemné následky na pokožku trpiacu atopickým ekzémom. Pacienti s týmto kožným ochorením by v lete mali viac ako inokedy dbať na opatrenia, ktoré pomôžu zabrániť alebo zmierniť zhoršenie jeho príznakov.
Viac informácií...
Zdravá pokožka aj po pobyte na slnku
V súčasnom období sa takmer dennodenne stretávame s pojmom zdravý životný štýl. Nárast civilizačných chorôb nás núti zamýšľať sa nad zdravím viac ako kedysi. Kladieme veľký dôraz na kúpu zdravých potravín plných vitamínov, radíme do svojho života pravidelný pohyb, odstraňujeme zlozvyky, ktoré ohrozujú naše zdravie, chodíme na preventívne prehliadky. Mnohí však pritom zabúdame na dôležitú súčasť zdravia. Na našu pokožku. V aktuálnom letnom období, kedy ju vystavujeme slnečnému žiareniu je starostlivosť o kožu viac ako potrebná.
Viac informácií...
Kedy začať cvičiť po užívaní antibiotík?
Antibiotiká sú látky, ktoré boli pôvodne získané ako prírodné produkty mikroorganizmov, ale teraz sú väčšinou pripravované chemickou syntézou alebo chemickou modifikáciou. Antibiotiká dokážu zničiť, prípadne spomaliť rast iných mikroorganizmov. Športovanie počas a po užívaní antibiotík má svoje jasné limity.
Viac informácií...